Zpět do obchodu

Registrace

SEXY OBAL NA KOLÍČKY

kolicky4

 

Věnováno mé kamarádce Markétce, která již není mezi námi.

Je to pár let zpátky co jsem byla u své nejlepší kamarádky Markétky na její zahradě. Povídaly jsme, utíraly stůl, připravovaly venkovní gril. Bylo nám dobře. Letní čas, nejlepší roční období dávat prádlo ven na zahradu. Chtěla jsem být užitečná a pomoci alespoň v mezičase s věšením prádla.

Markétka byla pünktlich /pinktlicht/ na věšení prádla a používání kolíčků na prádlo. Ihned, jak mě zmerčila, přiskočila a povídá: „řeknu ti jak na to, aby jsi měla prádlo co nejlépe rovné a nemusela ho skoro vůbec žehlit!“ Neměla ráda žehlení a měla svůj vlastní návod jak na to.

Nejdříve jsem byla trošku zaskočená, jak může někdo tak dobře pověsit prádlo, aby bylo po uschnutí krásně rovné, ale budiž, poslouchám. „Nejdříve chytneš kus prádla, do každé ruky jeden cíp a 5x ho vytřepeš. Pak ho teprve můžeš dát na šňůru a kolíčkama přiděláš. Až to uděláš, ještě kolíky mezi sebou roztáhni.“

Musím říct, že pokaždé, když věším prádlo a to už bylo tolikrát, vždy si na Markétku vzpomenu a přesně tak to dělám. Prádlo je fakt po uschnutí rovné! Dnes, to učím i své dcery a vždy se mi po ní zasteskne. Markétka byla úžasný člověk, který mě vždy povzbudil nejen svou úžasnou kreativitou, ale i náladou, pracovitostí, úsměvem, ženskostí a mnoho dalšího. Člověk má své vzpomínky různé, jedna z mých je při věšení prádla s kolíčkama! Na její vzpomínku vám představuji krásný obal na kolíčky.

Hezký den všem ženám, matkám!

Tento článek byl napsán dle pravdivého příběhu Cecilií ichi Nagy, www.innuichi.com

 

tlacitko koupit ZDE II

Zpět do obchodu