Zpět do obchodu

Registrace

NESNÁŠÍTE ŽEHLENÍ?

7759(1)

 

Milé dámy, ženy, přítelkyně, sousedky, učitelky, administrativní pracovnice, hudebnice, podnikatelky, kuchařky, bojovnice za práva, prodavačky, podporovatelky, tanečnice, řemeslnice, profesorky, doktorky, studující, milovnice zvířat – prostě všechny ty ženy, které máte domácnost na starosti!

Staráte se o sebe, o Vaše děti, o celou rodinu. Stále nějak v sobě máme systém: nakrmit, uklidit, vyprat, zorganizovat, nezapomenout, atd. Může se stát, že nás tohle všechno tak pohltí, že se zapomeneme usmívat nebo se pěkně oblékat, nalíčit, přečíst si fajn knížku, poslouchat hudbu či být přitažlivé pro partnera. Je načase v dnešním hektickém světě si uvědomit, jak všechny tyto úkoly zvládnout. Zvládnout ne s šíleným pocitem „konečně to mám vyžehlený“ ale s pocitem se těšit na další takový úkon! „Jak to mám provést?“, ptáte se. Je to na každém z Vás, co si při domácích pracích přidáte jako zábavu, kterou milujete.

Můj případ zkvalitnění pracovního domácího úkonu je například při žehlení. Mám malou místnůstku s žehlícím prknem, pračkou a sušákem. Záměrně jsem si přidělala před žehlící prkno polici, je skládací a nikde nepřekáží. Než začnu žehlit, vím předem, že si připravím pěkný filmeček dle mé nálady a rozpoložení. K tomu sklenička vínka a malé občerstvení. Hezky si opeču tmavý chlebíček, rajčátka, vyuzené papriky, sýr /používám veganský/, česnek, avokádová pomazánka, mňam, já už se na to žehlení tak těším. Ještě nesmím zapomenout na nádobku s vodou do žehličky a jde se na věc. Halda košil mě nemůže rozházet ba naopak, je mi to úplně jedno. Nakonec jsem byla ráda, že těch košil bylo tak hodně protože pak bych nemohla dokoukat závěr filmu. Víte co jsem měla? Měla jsem chvilku pro sebe, a manuální činnost je tak automatická, že není podstatná.

Vypínám žehličku, vylívám zbytek vody, uklízím prádlo do skříní a čekám na můj oblíbený závěr. Dám si svoji kámošku žehličku do eňoňuňo iNNUiCHi obalu a pověsím ji na své místo, aby byla vidět. Obal mi ladí s prostorem. Mám k němu i obal na kolíčky. Pro ty z Vás, kdo nemají rádi filmy, ale třeba knížky, poslouchejte nahlas mp3 podcasty. Určitě se při dobrém výběru pořádně zasmějete.

Mějte fajn dny a těšte se na svou chvilku při žehlení.

Vaše Cecilia ichi Nagy, made by www.innuichi.com

tlacitko koupit ZDE II

 

Zpět do obchodu