Zpět do obchodu

Registrace

KONTAKT SE ZÁCHODOVÝM PRKÝNKEM

                     galerie-zvedac-zachodoveho-prkenka

Určite jste se s tím také setkali - kdo z vás se rád dotýká záchodového prkýnka na toaletách při zvedání nahoru nebo dolu? Která žena se denně rozčiluje „zase si nechal prkýnko nahoře“ Který muž den co den zvedá prkýnko aby se vyčůral? Tato situace se denně děje mnohokrát. Možná by stačila nějaká vařečka, špachtle nebo tyč, která by byla připevněná u každého záchodu a tou si každý mohl pomoci při zvedání prkýnka :)

Když navštěvuji veřejné prostory například kavárny, restaurace, polikliniky, úřady, obchodní centra, školy, školky, atd. vadí mi že se musím dotýkat záchodového prkýnka, abych ho dala nahoru či dolu. Když jsme jako rodina doma, manžel si zvedá prkýnko před čůráním. Začala jsem přemýšlet co s tím. Můj zájem byl, abych se nemusela prkýnka dotýkat přímo v místech, kde někdo seděl, popřípadě po něm něco zůstalo. Vznikl tedy pomocník  „iNNUiCHi zvedač záchodového prkýnka“ Je to kámoš každým coulem! Dobře se na něm sedí, dá se vyprat, pasuje na každé prkýnko a nikomu nic nevyčítá! Nahoře či dole, je mu to jedno, VŽDY odvede dobrou práci! :)

Funguje na bázi suchého zipu, je z voděodolného materiálu. Máme ho doma již 1/2 roku v bílém provedení a je to skvělé řešení.

Cecilie iCHi Nagy, www.iNNUiCHi.com

tlacitko koupit ZDE II

Zpět do obchodu